Simge Reklam, en kaliteli grafikleri ve bunların üretilmesinde kullanılan en modern cihazları araç giydirme gereksinimleriniz için sizlerin hizmetine sunmaktadır. Deneyimli personelimizin elinden çıkacak göz alıcı tasarımlarla araç giydirme işlemini profesyonel olarak yapmakta ve araçlarınız hizmet ve ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırırken firmanızın reklamını yapan bir tanıtım aracına dönüştürüyoruz.

İşletmeniz için marka değerlendirme süreçlerinde, filonuzdaki araçların üzerinde şirketinize ait logo veya resimlerin reklam amacıyla kullanılması tanıtım araçları arasında en önemli olanlardandır.  Aracınızın boyanması ya da bu tip işaretlerin araçların üstüne boyama şeklinde yapılması geleneksel yöntemlerden biridir fakat maliyetler düşünüldüğünde araç giydirme hem ekonomik hem de aracınızın zarar görmesini önleyici ve etkili  bir yöntemdir.  Ayrıca araç giydirme diğer yöntemlere göre oldukça hesaplı bir yöntemdir.  İstenildiğinde yenilebilen veya çıkarılan reklamsal amaçlı yazılar veya komple araç giydir sizin için en uygun yöntemdir.

Diğer taraftan, araç giydirmede kullanılan baskı kalitesi yüksek olduğundan yapılan işlem oldukça orijinal ve mükemmel görünür.  Göz alıcıdırlar ve sizin istediğiniz tasarım, renk ve grafikler kullanılarak elde edilebilirler.  Araç giydirme yöntemi size daha fazla opsiyon sunduğu gibi filonuzdaki araçları markanızın reklamının yapılması için hareket birer bilborda dönüştürür.  Pazarlama ve reklam masrafları açısından düşünüldüğünde harcanılan bütçeler açısından en hesaplı tanıtım ve reklam araçlarından birisidir.

Yapılan bir araştırmaya göre büyük bir metropolde ticari araçlar saatte yaklaşık 3000 insan tarafından görülmektedir.  Bu marka değerlendirme açısından araç giydirmenin ne kadar değerli bir reklam vasıtası olduğunu ortaya koymaktadır.  Bu yüzden, araçlarınızın üstünde bulunan grafiklerin kalitesi markanız hakkında konuşan insan sayısını artırmada oldukça etkilidir.

İşçiliğin yoğun olarak kullanıldığı eski boyama teknikleriyle karşılaştırıldığında, araç giydirme oldukça hesaplı bir yöntemdir.  İşletmenizi ya da ürünlerinizi tanıtmak adına otomobillerinizi, van, kamyon ve otobüs benzeri araçlarınıza en hesaplı şekilde giydirme işlemi uygulamakta ve marka etkisini artırmaktayız.

Kamyon –Tır Araç Giydirme

Kamyon, tır ve benzeri ticari araçların satın alınmasın işletmelere oldukça büyük masraflar yaptırır. Yapılan bu büyük harcamalardan dolayı araçlarınız en iyi kalitede grafikleri, malzemeleri hak eder.  Araçlarınızın büyük oranda her yerinin kaplanması mümkündür. Deneyimli personelimiz sizinle beraber çalışarak marka, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde öne çıkaracak araç giydirme işleri yapmaktadır.  Basmakalıp ya da katı fikirlere bile sahip olsanız Simge Reklam işletmenizi, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi kamyon ve tırlarınızın üzerinde gerçekleştireceği giydirme işlemi sonucunda en iyi şekilde tanıtacak ve aynı zamanda araçlarınızın korunmasını da sağlayacaktır.

Diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında, uyguladığımız araç giydirme yöntemi size en hesaplı çözümü sunmanın yanında tasarım açısından da müşterilerinizin aklında kalıcı etki bırakacaktır. Reklam ve pazarlama amaçlarınıza en güçlü şekilde hizmet edecek filonuzdaki her kamyon ya da tır binlerce kilometre ilerilerdeki coğrafyalarda bile insanların akıllarına kazınacaktır.  Her türlü çıkartma, yazı ve grafiğin yanı sıra tüm aracınızı en şık tasarımlarla kaplamakta usta bir firmayız.

Aracınızı ya da üstündeki yazıları yenileme zamanı geldiğinde yeniden boyama masrafı olmadan uzman personelimiz eski vinili ustaca silebilmekte ve sökebilmektedir.  Ayrıca bizim montajını yaptığımız vinil tasarımlarda herhangi bir yerde uzman kişilerce aracınıza zarar vermeden sökülebilir.  Simge Reklam’ın sunmuş olduğu araç giydirme hizmeti geleneksel yöntemlerle yapılan boyama çalışmalarından daha ekonomiktir.

Bunun yanı sıra giydirme yapılan vinil aracınızı çakıl taşları, asfalt sıçramaları ve benzeri etkilere karşı koruyarak sizi başka bakım masraflarından uzak tutar.  Bu aracınızı yeniden satmak istediğinizde daha yeniymiş gibi görünmesini sağlar ve doğrudan değerine etki eder.  Kiralama şirketi işletiyor ve bir süre sonra araçlarınızı elden çıkarmak isterseniz aracınıza giydirme yaptırmak hem reklam hem de koruma amaçlı olarak  oldukça işe yarayabilir.

Simge Reklam’a geldiğinizde araç giydirmede kullanılacak malzemelerin özellikleri ve çeşitleri konusunda sizleri bilgilendirmekteyiz. Sizin seçeceğiniz opsiyona göre yapılacak araç giydirme işlemi sonucu elde edilecek ürünler arasında 5 yıl boyunca kötü hava koşulları dahil her türlü ters koşullara dayanıklı malzemeler mevcuttur.  Bunun yanı sıra 2, 3 yıl sonra yapılan araç giydirme malzemesini ya da grafikleri değiştirmek istediğinizde de aracınızın orijinal kasasına zarar vermeden değiştirilebilmektedirler.   Belki yeni bir reklam kampanyası düzenlediğinizde belki bir ürünü ya da hizmet detayını öne çıkarmak isteyecek ve daha önceki giydirmenin çıkarılmasını isteyeceksiniz.  Simge Reklam, size bu konuda en güvenli ve en hesaplı hizmetleri sunmaktadır.

Ayrıca filonuzda bulunan araçlara giydirme yaptırdığınızda  en az üç yıldan beş yıla araçlarınızın kaportalarını aslfat kalıntılarından ya da küçük taş ve kum partiküllerinin etkilerinden korumuş olursunuz.  Van, kamyon ve tır benzeri araçların bu tip darbelerden sık sık alırlar, bu yüzden yapacağımız araç giydirme araçlarını korunur ve bakımlı tutacak ve bu işlemin sonucunda aracınızın değeri düşmediği gibi sizi diğer masraflardan da kurtaracaktır.

1 ile 100 araç arası filo araçları giydirme işlemi talep ederseniz, Simge Reklam size sunacağı opsiyonlarla en kaliteli araç giydirme hizmeti sağlayacak çözüm ortağınızdır.  Teknisyenlerimiz ve yetkin personelimizin uzmanlığı ile Simge Reklam en kaliteli hizmetlerin adresidir.  Planlama süreçleri, grafik tasarım ve benzeri süreçler konusunda kendi sahip olduğumuz imkanlarla aracı kullanmadan hizmet sunmaktayız.  Sizin araçlarınızı Simge Reklam’da donattığınızda, aracınızın geçtiği yollarda insanların gözleri aracınızda olacak ve muhtemelen ürün pazarlama hedeflerinize hesaplı bir yöntemle daha çabuk bir şekilde ulaşacaksınız.

Van-Minibüs Giydirme

Şirketler için van ve minibüs benzeri kapalı kasa araçlar kamuya açık alanlarda temsilci görevi gören araçlardır ve bazen prestij sebebidir. Van ve minibüsler bir şehirde ya da yollarda 24 saat ve haftanın 7 günü yollardadır ve binlerce insan bu araçları görür. Fakat önemli olan bu araçların şirketiniz tarafından tanıtım vasıtası görüp görmediğidir ve araçlarınızın sizi nasıl temsil ettiği oldukça önemlidir. Bu açıdan araçlarınız ürünlerinizi, hizmetlerinizi, markanızı ve işletmenizi oldukça iyi bir şekilde tanıtmalıdır. Simge Reklam, sunmuş olduğu araç giydirme hizmetleriyle van ve minubüs benzeri araçlarınıza giydirme hizmeti vermektedir.

Bir minibüs ya da vanın üzerine yapılacak olan giydirme işleminde kullanılacak grafik, tasarım ve malzeme çok önemlidir. Bunun yanı sıra giydirme işlemini gerçekleştirecek teknisyenlerin bu işin uzmanı olması gerekir.  Bu süreçler marka değerlendirme ve tanıtım süreçleri açısından oldukça önemlidir.  Kurumsal bir çok şirkete baktığımızda bu tip araçların hepsinde giydirme yapıldığını ve yapılan işlemin mümkün oldukça markayı tanıtmaya çalıştığını görürüz; buna ek olarak bazı şirketler rutin olarak bazı araçlarındaki giydirme grafiklerini değiştirir ve tanıtılmak istenen ürüne göre değiştirirler.  Çünkü büyük filolara sahip olan firmalar bu şekilde hem tanıtımlarını yapmakta hem de araçlarını korumaktadırlar.

Kiraladığınız araçların üzerine şirketinizi ya da logonuzu tanıtan reklam içeriklerinin kaplamasını yani giydirme işlemiyle yapmak kısa süreli kampanyalarınızda size hesaplı çözümler sunar.  Simge Reklam size sunmuş olduğu uzman hizmetlerle bunu sağlamakta ve şirketinizin ve markanızın itibarını artırmaktadır.   Kullanılan malzemeye göre 3-5 yıl dayanabilen bir vinil kaplama istenildiğinde sökülebilmekte ve yeni bir mesaj ile değiştirilebilmektedir.  Bunun yanı sıra vinil kaplamanın sadece bir kısmını ya da aracınızın sadece bir kısmını kaplayabilmekte ve bütçenize uygun çözümler sunmaktayız.

Size sunduğumuz opsiyonlarda uygun fiyata en kaliteli malzemeleri ve işçilik sağlamakta ve ticari filonuzu koruyacak adımlar atmaktayız.  Aracınız üstünde yapılacak olan çalışma kesinlikle geçici, aracın orijinal boyasını koruyucu ve marka ya da işletmenizi tanıtmaya yardımcı olacaktır. Bunlara ek olarak sizin için hazırlayacağımız tasarım ve grafiklerle normal bir boyamadan daha etkili bir reklam aracı sunacağız ve aracınızı mobil bir bilborda dönüştüreceğiz.