Yeni bir ticari fuara mı hazırlanıyorsunuz? Mağazanızı yeni açtınız ve tanıtıma mı ihtiyacınız var? Okulunuzun bir çalışmasını tüm şehrin görmesini mi istiyorsunuz?  Okulunuzun bir koridorunu baştan başa eğitsel bir görselle ya da farklı kısımlardan oluşan görsellerle donatmak mı istiyorsunuz?  Simge Reklam, bu isteklerinizin hepsini yerine getirebilecek ekipman ve deneyimli montaj personeline sahip bir firmadır.

Sahip olduğumuz en son model dijital baskı makinaları ile çözünürlüğü yüksek tanıtım afişleri ve benzeri mataryelleri tasarlayıp üretebilmekte ve tanıtımını yaptığınız ürün, hizmet ya da eğitsel bir mataryeli en kaliteli şekilde size sunmaktayız.

Eğer yukarıdaki hizmetlerden bir ya da bir kaçını arıyorsanız, şüphesiz ki zaman kaybetmeden ürün ya da hizmetlerinizin tanıtımı için tasarım ve baskı kabiliyeti  yüksek bir çalışma gerekecek.  Simge Reklam, uzman kadrosuyla tasarım konusundaki deneyimini yıllardır yerel ve bölgesel bazda sergilemektedir. Şuana kadar gerçekleştirmiş olduğumuz işlerle oluşturduğumuz müşteri portfüyümüzde sanayicilerden ticari kuruluşlara, eğitim kuruluşlarından devlet kurukuşlarına kadar birçok müşteriye hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Sunduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamış ve kalite anlayışından asla ödün vermeyen ve kaliteli hizmetler sunma konusunda azimli bir yapımız vardır.

Bu kaliteli baskı hizmetlerini size sağlarken izlediğimiz yolu kısaca tanıtmak siz müşterilerimize nasıl çalıştığımız ve neyi yaptığımız konusunda yardımcı olacaktır;

  • Sizin için en kaliteli ve sektörünüzle ilişkili en uygun fotoğrafları seçmekte ve tasarımlarımızda kullanmaktayız. Simge Reklam bu amaçla uluslarası kaynaklara üye bir firma olup kullanılan resimlerde telif hakkı konusunda oldukça hassas davranmakta oluşturduğumuz tasarım yayına girmeden ya da istenilen yere monte edilmeden sizin menfaatinizi düşünmekteyiz.
  • Sahip olduğumuz makinalar piyasanın en kaliteli makineleri olup çözünürlük ve baskı kalitesi açısından emsalsiz ürünleri ortaya çıkarmamızda yardımcı olmaktadır. Bu sayede dikkat çekici ve canlı reklam tabelaları totemler veya herhangi bir baskı ürününü oluşturabilmekte kapmanızda belirlediğiniz hedef kitlenizi daha rahat etkilemenizi sağlamaktayız.
  • Tasarımı oluşturmadan önce sizlerin hedeflerini iyi analiz edip bu hedeflerinizi oluşturduğumuz tasarıma aktarmaktayız. Bu sayede hatasız bir kampanya yürütmenizi sağlamakta ve başarı katsayınızı mümkün olduğu kadar yukarılara çekmekteyiz. Bizden istedğiniz tasarım ve baskıları hazırlarken sizin ciro hedeflerinizi artırmayı planlamakta önce size kazandırmaktayız.
  • Kullanmış olduğumuz makinalar en son teknoloji ürünü olup oldukça kaliteli baskılar hazırlamamızı sağlamaktadır. İstemiş olduğunuz baskıdaki en ince ayrıntı ya da en küçük baskıya varana kadar en kaliteli şekilde oluşturmaktayız.

Fuar Standları Baskı Araçları

Fuarlar ürünlerinizi tanıtmak için önemli araçlardan birisidir ve hazırlayacağınız kampanyanın başarılı olması ve müşterilerinizi etkileyecek yeni yöntemlerin kullanılması gerekir. Yorucu bir haftanın sonunda müşterilerinizde ürün ve hizmetleriniz konusunda bırakacağınız izlenim o yılki cironuzun artmasına katkı sağlamalıdır. Bu amaçlarınıza hizmet edecek şekilde Simge Reklam’ın hazırlayacağı ürün tanıtımları ve özel dijital baskılarla daha başarılı bir çalışma yürütebilir ve yorucu bir haftanın sonunda artıracağınız müşteri sayısı ile ciro hedeflerinizi yükseltebilirsiniz.

Kullanmış olduğumuz grafikler ve bunların basımında kullandığımız yeni teknolojiler fuar standlarınızı oldukça canlı kılacak ve standınızın yanından sadece geçmekte olan insanların zihinlerinde bile etki yaratabilecek pazarlama gücü yüksek tanıtım araçlarına sahip olacaksınız.  Simge Reklam, kavisli baner, gözalıcı standlar, hafif tekstilve mukavva stand ürünleriyle sizlere birçok tanıtım aracı sunmaktadır.  Sunmuş olduğumuz ürünlerin kurulumu oldukça kolay ve daha sonra kullanılabilir nitelikte olmasının yanı sıra baskı kalitesi açısından oldukça yüksek çözünürlükte grafik imkanlarına sahibiz.

Levha ve İşaretçiler

Hem iç mekanlar hem de dış mekanlar için size sunduğumuz levha, işaretçi ve benzeri ürünler arasında duvara monte edilen sistemler, akrilik paneller, özel kesim yazı karakterileri,  özel levhalar, vinil grafikler, modüler sistemler, ışıklandırılmış levhaların yanı sıra özel olarak tasarlanmış sistemler bulunmaktadır. İş yerinizin ya da işletmenizin tanıtımı için gerekli olacak bu ürünlerin hepsini usta ellerden çıkmış birer çalışma olarak mağazınızın tasarımına uygun şekilde satın almak istemez misiniz? Simge Reklam, bu ürünlerin tasarımında hem deneyimli hem de sağlam bir iş bitirme geçmişine sahip bir firmadır.  Uzmanlarımız size uygun tasarımlarda bütçenize uygun tasarımlar sunmakta mağaza ya da işletmenizin tanıtımı için gerekli tüm imkanları seferber etmektedir.

Bir sonraki tanıtım kampyanızda levha ve bilbordlarınızın tasarımları için Simge Reklam’la anlaşın size en trendlerle hazırlanmış grafik tasarım ve en kaliteli malzemelerle hizmet sunalım.  İster devasa büyüklükte bir bilbord olsun isterse küçük bir işaretçi Simge Reklam, aynı itinayı gösterip size kaliteli ürün ve hizmetler sunacaktır.  Geleneksel yöntemlerle çalışan bir firmayla anlaşabilirsiniz, fakat Simge Reklam dinamik yapısıyla size sunacağı tasarımlarda değişen trendler konusunda uzmanlığını gösterecek ve daha fazla müşteriyi etkilemenize yardımcı olacaktır.

Bütçenize uygun bir fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Olağan dışı bir kağıt mı seçmek istiyorsunuz? Ölçüler konusunda sıkıntı mı var? Size en uygun fiyatları sunup teslimatınızı zamanında yapacağız. Müşterilerinizin ya da hedef kitlenizin ürün ya da tanıtımını yaptığınız hizmetlerden etkilenme oranını artırıp kampanyanızın amacını destekleyeceğiz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Simge Reklam kartvizit, broşür, poster, kitapçık, karpostal, kafetarya menüleri, tanıtım dosyaları, etiket, Mouse-pad, standart formlar ve antetli kağıt gibi birçok kırtasiye malzemesini sizin için ihtiyaçlarınıza göre tasarlamakta ve sizin işletmenizin kimliğine uygun şekilde grafik tasarımlarla donatarak en son teknoloji baskı araçlarıyla işletmenizin ismini ya da logosunu basabilmektedir.

Size sunduğumuz fiyatlar piyasa fiyatlarıyla karşılaştırıldığında oldukça makul ve bütçenize uygundur. Dijital baskı, lito baskı gibi araçları kullanarak sizlere rutin olarak basım hizmetleri de sunabiliriz.

Our prices are very cost effective for standard printing products. By using high quality digital printing and litho printing, we can offer standard and express turnaround services. Sizin istediğiniz önemli bir tasarım, renk, kağıt ya da özel bir ölçü olduğunda bunları dikkate almakta ve sizin beklentilerinize uygun olarak tasarım ve basım hizmetleri sunmaktayız.