Simge Reklam, totem tabela sistemleri, dış cephe giydirme sistemleri, yol kenarı reklam elemanları, bilbordlar, ışıklı birlbord sistemleri, geniş çaplı dijital baskılı reklam araçları ve perdeleri gibi birçok promosyonel ürün ve hizmetin tek adresidir ve size sunduğumuz ürün ve hizmetlerde kaliteli faaliyetler yürütüp sizin memnuniyetinizi ön planda tutmaktayız.

Simge Reklam, dış mekanlarda  promosyonal açıdan kullanılabilecek ve teşhirat değeri oldukça yüksek hizmet ve ürünleri tek noktada bulabileceğiniz bir reklam firmasıdır. Sahip olduğumuz ekip ve ekipman kalitesiyle  özellikle Şırnak ve Mardin olmak üzere Güneydoğu bölgesinin önde gelen reklam ve promosyon firmalarından biri olmanın ve müşterilerimize kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşamaktayız.  Bu anlamda dış mekanda her türlü hava koşuluna dayanıklı dijital baskı araçlarının yanı sıra özel olarak boyama çalışmaları da yapmaktayız. Dış cephe giydirme, totem, dijital baskılı bilbord gibi sistemleri kaliteli bir şekilde hazırlayıp müşterilerinizi etkileyecek reklam kampanyaları düzenlemekteyiz.

 

Geniş çaplı dijital baskıların hazırlanmasında kullandığımız araçlarımız piyasanın en yeni ve en etkili araçlarıdır ve baskı kalitesi konusunda şuanda bulunduğumuz bölgede rakipsiz hizmetler ve ürünler sunmaktayız. Binaların dış cephelerinin tamamen reklam amaçlı kaplanmasından kamu alanlarında ya da kaldırım kenarlarında ve otobüs duraklarında kullanılan reklam araçları dahip olmak üzere otoyol kenarında gördüğünüz devasa bilbordlara varana dek çok geniş bir ürün yelpazemiz mevcuttur ve bu konuda imalatını ve montajını gerçekleştiremeyeceğimiz hiçbir faaliyet yoktur. Ekipman ve ekip bakımından oldukça etkili çalışmakta bütçenize uygun seçenekler sunmaktayız.

Cephe Giydirme Sistemleri

Simge Reklam, yüksek çözünürlükte baskılı reklam araçlarını meş ve iskele sistemlerini kullanarak sizin seçtiğiniz mataryel ve yöntem ile montaj gerçekleştirebilmekte ve size kaliteli hizmetler sunmaktadır.  Size sunduğumuz malzemeler arasında yüksek sıcaklıklara dayanıklı malzemelerden yangına dayanıklı malzemelere, su geçirmezlikten kötü hava koşullarına dayanıklılığa varana dek geniş bir seçenek kategorisini mevcuttur. Btüçenize uygun şekilde gerçekleştirilen tasarımın sonucunda baskı kalitesi yüksek reklam öğesini deneyimli teknisyen ve çalışanlarımızla itina ilebir binanın dış cepsine ya da yüksek bir duvara monte ederek tamamıyla kaplamakta gerek şehrin ortasında kitlelerin gerekse bir otoban kenarındaki otelin duvarından yoldan geçen kitlelerin ilgisini çekerek ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmaktayız.

Bugüne kadar cephe giydirme konusunda oldukça başarılı kampanyalar yürüten Simge Reklam, size kaliteli hizmet ve ürünleri sunmakta ve sizin ürün ve hizmetlerinizin en kaliteli şekilde tanıtımının yapılması için çaba gösteren ve bu konuda kendisini devamlı geliştirip en güncel trendleri takip eden bir firmadır. Bu açıdan sizin yapacağımız çalışmalarda sizin ve hedef kitlenizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilecek cephe giydirme sistem ve malzemelerini size sunmaktayız.

Kaliteli Dijital Baskı Silopi

Geniş Ölçekli Baskı ve Montaj

Son yıllarda kafetarya, alışveriş merkezi ve benzeri mekanlarda geniş ölçekli olarak grafik tasarım ya da resimleri bir promosyana dönüştürerek yani reklam amacı güderek basıp montajını gerçekleştirmek çok rağbet gören bir reklam aracı olmuştur. Simge Reklam’ın kullanıdığı makinalar aracılığı sizlere yüksek çözünürlükte ve kaliteli baskılar elde edebilmekte ve kampanyalarınızı desteklerken mekanlarınızı dekoratif amaçlı düzenlerken mükemmel tasarımlar sunmaktadır. Duvarlarınızın ölçüsü her ne olursa olsun bizim size sunduğumuz hizmetler sayesinde müşterilerinize farklı bir atmosfer sunarken mekanınızın akıllarda kalıcılığını artırabilirsiniz.

Bu anlamda, poster kağıdı, PVC malzemeler, meş, parlak fotograf kağıtları, tekstil ürünleri, vinil, mukavva veya çadır bezi gibi ürünlerin üzerine yüksek çözünürlükte baskı yapabilmekteyiz. Bunun yanı sıra bu elemanların montajını yaparken sizden talep edildiğinde çeşitli ışıklandırma tekniklerini de kullanmakta , gece ve gündüz bir şehir parkında, alışveriş merkezi içerisinde ya da alışveriş merkezinin dış mekanlarında reklam amaçlı tüm baskıları yapıp montaj yapabilmekteyiz.

Reklam kampanyanızda şehrin en görünür yerindeki 100 metre yüksekliğinde bir binanın cephesini mi kullanmak istiyorsunuz? Bulunduğunuz bölgede bu işi kaliteli bir şekilde yapacak profesyoneller yok mu? Simge Reklam, size sunduğu hizmet ve ürünlerle reklam kampanyalarınızı en iyi şekilde gerçekleştirmekte sizin bütçenize en uygun çözümleri üretmektedir. Simge Reklam ile bugün iletişime geçin size ücretsiz danışmanlık yapalım ve müşteri kitlenizi etkileyecek çözümleri anlatalım!