Simge Reklam, display sistemler konusunda tüm tanıtım araçlarını tek noktada bulabileceğiniz bir reklam hizmetleri ve ürünleri firmasıdır ve bugüne kadar hçbir müşterimizi çözümsüz bırakmadığımız gibi müşteri memnuniyetine dikkat edip müşterilerimizin beklentilerine her zaman doğru şekilde cevap vermiş dinamik bir firmayız. Piyasada edindiğimiz itibar, yıllara dayanmakta ve deneyimimizi küçük ya da büyük her işimize yansıtabilmekteyiz.

Simge Reklam, display yani teşhir araçlarının tasarımı, üretimi ve montajı konusunda oldukça deneyim bir firma olup reklam ve tanıtım kampanyalarınızı en iyi şekilde temsil edecek tanıtım öğelerini hazırlamaktadır.  Sunduğumuz ürün seçenekleri arasında mekanizmalı ya da herhangi bir mekanizma ya da kompleksite içermeyen ürünlerin yanı sıra sizin beklentilerinize uyumlu özel tasarım display sistem ürünleri de bulunmaktadır. Bir fuar, ticari gösteri ya da önemli bir konferansta yapılacak olan çalışmanın temasına uygun şekilde tasarım gerçekleştirip ziyaretçi ya da müşterilerinizi en iyi şekilde etkileyecek ürünleri tasarlamakta ve sunmaktayız.  Kullanım amacına, mekana ya da bölgeye göre malzeme seçimi yapıp bir sonraki tanıtımlarınızda da kullanılabilecek dayanıklı malzemelerden imalata yapmaktayız.

Kampanyanızı desteklemek için size sunacağımız ürün yelpazesi içinde broşürlük, örümcek pano, roll-up pano (katlanır pano), örümcek masa, kaldırım panoları , menü panoları, okul panoları ve yönlendirme sistemlerinin yanı sıra poster pano gibi ürünleri sunmaktayız.  Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlayacağımız ve montajını gerçekleştireceğimiz ürünler reklam endüstrisinden oldukça rağbet gören ürünler olmalarının yanı sıra Simge Reklam, en son trendlerin takipçisi olarak size en yeni ürünleri, malzemeleri ve tasarım trendlerini sunmaktadır.  Malzemelerimiz oldukça dayanıklı olup dış ve iç mekan seçeneklerine uygun seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Portatif Teşhir Ürünleri

Simge Reklam’ın sunmuş olduğu display sistemler, kolay kullanım özelliklerine sahip olup markanızı ya da işletmenizi en iyi şekilde temsil edecek özelliklere sahiptir.  Şuana kadar müşterilerimize sağladığımız ürünlerin kolay kullanıma sahip olması herhangi ek bir gösterim olmadan işletmelerin herhangi bir personeli tarafından rahatlıkla kurulabilecek niteliktedirler. Bu tip ürünleri seçerken sizin amaçlarınıza en uygun ürünleri seçmekte ya da size opsiyon sunmaktayız.  Marka güçlendirme çalışmalarında bu tip ürünlerin müşterilerinizi en iyi şekilde etkileyeceğinizin garantisi olarak en son teknoloji ve yüksek çözünürlükte baskı işlemi yapmakta ve rakiplerinizi kıskandıracak müşterilerinizi ve dostalarınızı sevindirecek ekipmanları sunmaktayız.

Düşün ki bir müşteriniz, okula yeni gelen öğrenciler veya  fuarlarda sizin ürünlerinizi ya da firmanızı yeni tanıyacak potansiyel yatırımcıların edinecekleri  ilkizlenim ne kadar önemlidir. Bir reklam ve pazarlama araştırmasına göre müşterilerin çoğu kararlarını ilk 10 dakikada aldıkları izlenime göre vermekte ve eğer bir mağazayı ziyaret etme ya da etmeme konusunda karar verecekse mağazanın dışından birkaç saniyelik izlenimle içeri girip ürünlere bakmaktadırlar. Bu açıdan müşterilerinizin sizin mağazanızı, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtan ekipmanları ilk gördüğü birkaç saniye içerisinde sizi seçmek konusunda karar almalarını istemezmisiniz. Simge Reklam, size her konuda danışmanlık yapacak ve size en uygun seçenekleri suncaktır.

Stor perde baskı Şırnak

İç  Mekan Stor Perde ve Tuval Çalışmaları

Her kampanyada yeni bir tadilata gitmek yerine mağaza ya da işletmenizin vitrinini, duvarlarını veya teşhirat yerlerini özel fabrik malzeme üzerine en son teknolojileri kullanarak reklam kampanyanıza ya da müşteri hedeflerinize uygun şekilde tasarlamakta ve bunların montajını sizin beklentilerinize uygun şekilde monte etmekteyiz. Bu çalışmalarımızı yaparken teşhirat gereksinimlerine oldukça dikkat etmekte ve müşterileri etkileyecek olumsuz koşullardan kaçınırken olumlu her faaliyet ve ekipmanı kullanmaktayız; çünkü amacımız sizin müşteri sayınızı artırmak ve başarılı bir kampanya yürütmektir.  Işıklandırma özelliklerini profesyonel olarak gerçekleştirmekte ve deneyimlerimizi her saniyesinde de sizinle paylaşmaktayız.

Bizim kendimize ait hazır tasırımlarımızın yanı sıra sizin beklentilerinize uygun tasarımları da yapabilmekteyiz.  Bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken yeniden kullanılabilirlik, dayanıklılık, kolay sökülüp takılma gibi özellikleri mekanizmalı araçlarımıza eklemekte satın alacağınız hizmet ve ürünlerden azami düzeyde faydalanmanızı sağlamaktayız.  Kalıcı olmayan geçici çalışmalarda bize ihtiyaç duymadan kolayca söküp takabileceğiniz seçeneklerimizin yanı sıra bazı çalışmalarda size teknisyen desteği de sağlamaktayız. Simge Reklam, sizin memnuniyetinize önem vermekte her aşamada size yardımcı olacak hizmetler sunmaktadır.

 

Simge Reklam, portatif teşhirat ve reklam ürünlerinde bütçenize en uygun seçenekleri sunmakta ve müşteri beklentilerinize uyumlu tasarımlar gerçekleştirmektedir. Şuana kadar oluşturduğumuz müşteri portföyümüz ile müşteri memnuniyetini sağlamış, yıllara dayanan deneyimini yeni trendlerle zenginleştiren bir reklam firmasıyız!