Yenilikçi ve girişimci düşüncelerin her zaman destekleyicisi olan Simge Reklam, kalite standartlarına uygun şekilde hizmet ve ürün sağlayıp müşteri memnuniyetini hedefleyen ve bunu en temel değerleri altında tutan bir firmadır.  Teknolojik gelişmeleri takip edip canlı tuttuğumuz makinalarımızın yanı sıra tasarım konusunda yeni trendlerin takipçisi olarak size reklam sektörünün modasına uygun tasarımlar ve ürünlerle bezenmiş reklam kampanyaları ve ürünleri sunmak hedefimizdir.  Güvenilirlik ve kalite asla ödün veremeyeceğiz değerler altında yer alırken çalışanlarımıza her zaman değer vermekte ve bir ekip ruhuyla faaliyet göstermekteyiz.

Bulunduğumuz bölgede reklam ve promosyonsal ürün sektörünün lider ve öncü firması olarak hedefimiz öncelikle ulusal çapta başarılar elde edip bölge ülkelerinde de faaliyet gösterip müşteri portföyümüzü bölgesel ölçekten uluslar arası ölçeğe çıkarıp operasyonlarımızı genişletmektir.  Hizmet ve ürün sağladığımız kuruluş ve şirketlerde bıraktığımız izlenim ve müşteri memnuniyeti siz yeni müşterilerimize de sağlayacağımız hizmet ve ürünler konusunda fikir verebilir ve hizmet kalitemizi kanıtlayabilir. Müşterilerimizle bir hizmet ya da ürün teslimatı konusunda anlaştığımızda verdiğimiz sözleri harfiyen yerine getirmekte müşterinin beklediği kalitenin üstünde işçilik ve ürünleri sağlamaktayız.

Reklam’ın Adresi Simge Reklam

Değerlerimiz, firmamızın DNA’sı niteliğindedir. Müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız ve kişilerle ilişkilerimizde bize rehberlik eden değerlerimiz hizmet ve ürünlerimize ince ince nakışladığımız başarının temelini oluşturur. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde ve ürün teslimatlarında temel değerlerimizden ayrılmadan dürüstlük ve açıklıkla faaliyet gösterdik.

Entegrasyon, sayılabilirlik, ılımlılık ve sabır, mütevazilik ile başarı ordaklı olarak faaliyet göstererek deneyimlerimizle firmamızı bugüne güçlendirerek getirdik. Oluşturduğumuz bu kurumsal kültür sayesinde piyasada edindiğimiz itibarın teminatı olarak dürüstlükten asla ödün vermedik ama inovasyonu daimi olarak destekledik. Sonuç olarakda Simge Reklam’ı başarının adresine dönüştürdük.

Entegrasyon

Seçkin personel ve yöneticilerden oluşan ekibimizde bir entegrasyon ve saygı kültürü geliştirip buna sağlamış olduğumuz hizmetlere yansıtmak ve ilişki kurduğumuz her kurum ve kişiye saygıyla yaklaşmak oldukça önemli değerlerimiz arasındadır. Taahhüt ettiğimiz ürün ve hizmet kalitesinden asla ödün vermemek ve verdiğimiz sözü tutmak bizi hedeflerimize yaklaştıran ve firmamızı güçlendiren etmenlerdendir. İnsanların yaşam tarzlarına, kökenlerine, geçmişlerine ve sosyal statülerine saygı gösterip bize gelen her müşteri ve hatta işletmemizi ziyaret herkese saygıyla yaklaşmakta ve bu kültürümüzü her iletişimimizde pekiştirmekteyiz. Müşterilerimizi dinleyip onların beklentilerini dikkate alıp hizmet tarzımızda düzeltmemiz gereken durumları incinmeden ve incitmeden gerçekleştirmeyi hedefledik ve bu anlayışımızdan asla vazgeçmedik.  İyi niyete inanıp olumsuz koşulları dahi olumluya çevirip sağlam bir geçmişi oluştururken geleceğin teminatı sosyal itibarı sağladık.

Sayılabilirlik ve Saygınlık

Simge Reklam’ın her aktivitesi sayılabilir ve her personeli saygındır. Çözüm odaklı olarak faaliyet gösterip müşterilerimizin sorunlarına bu itibarla cevap vermekteyiz. Sebeb ve sonucu iyi analiz edip kalıcı çözümler üretmek bizim için oldukça önemlidir. Kurumsal olarak iletişime önem vermekte ve sorunların çözümünde iletişimin çok önemli olduğuna inanmaktayız. Karar alırken ekibin tüm üyelerinin görüşlerini alıp bunların çözüme katkısına oldukça önem vermekteyiz.  Diğer kurum ve kuruluşlara verilen sözleri yerine getirmek bizim için gayet önemli olup işlerimizdeki başarının müşterilerimizin yüzüne yansımasını hedeflemekteyiz.

Çoşkunluk

Simge Reklam’ı kimliği ve bu kimlikle hizmet ve ürün sağlamak konusunda oldukça coşkun ve heyecanlıyız. Markamız ve temsilini yaptığımız markaların başarısı konusunda oldukça gururlu ve onurluyuz.  Müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunmak ve onlarda memnuniyeti sağlamak bizim en büyük arzumuzdur.  Olumlu, dinamik ve enerjitik bir iş ortamını sağlamak bizim için oldukça önemlidir. Piyasa itibarımız ve kurumsal kimliğimizin bize getirdiklerine sıkı sıkıya sahip çıkmakta ve coşkulu bir şekilde hizmet sağlamaktayız.

Ilımlılık

Simge Reklam olarak ılımlı olmaya önem veriyoruz ve öğrenmenin her çağda gerekli olduğunu bilmekteyiz. Özellikle tasarım sektörünün teknolojideki hareketli yapısından dolayı daimi olarak ekibimizi geliştirmekteyiz.  Açıklık ve merakı desteklemekte, gelişime önem vermekteyiz. Değişim ve inovasyonun günümüz dünyasındaki değerini bilmekte bunlardan asla vazgeçmemekteyiz.  Müşterilerimizden geri bildirim almayı hoş karşılamakta, olumlu ya da olumsuz her görüşü değerlendirmekteyiz.  Başarılarımızdan olduğu kadar hatalarımızdan da öğrenmekteyiz. Rekabeti asla küçük görmemekteyiz.

Mütevazilik

Mütevazi olmak için çaba harcayıp bu anlayışla süreçleri, prosedürleri ve faaliyetlerimizi geliştirmekte ve piyasadaki varlığımızı pekiştirmekteyiz. Organizasyonel sınırlılıklarımızı bilip buna göre hareket etmekte ve bu etmenleri görerek riskler almaktayız. Bu bize yeterliliklerimiz konusunda farkındalık anlayışını getirmekte ve gelişimimizi desteklemektedir. Problemlerle direk olarak zamanında ilgilenmekte ve çözümsüz sorun bırakmamaktayız. Sebebe ve sonuca oldukça önem vermekteyiz.

Sonuç Odaklılık

Başarı avcısıyız. Sonuca odaklanıp başarılarımızın kalitesini artırmakta ve bunu kutlamaktayız. Müşterilerimize en şekilde yardımcı olup geri bildirime oldukça önem vermekteyiz. Başka firmalarla ya da müşterilerimizle çalışırken ekip ruhuna inanmakta bunu destekleyecek anlayışlar içerisine girip iletişimlerimizi buna göre geliştirmekteyiz.  Üstlenmiş olduğumuz işleri başarmak ve müşterilerimizin yüzünü güldürmek bizim çok ama çok önemlidir. İnsanlar Simge Reklam’a geldiklerinde kendilerine değer verildiğini hisseder ve ofisimizde ürün örneklerini ya da kataloglarını incelerken  en samimi şekilde ağırlanırlar. Simge Reklam sıcak bir atmosferin adresidir.

Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanarak kalite verimliliğini sürekli kılmak, maddi ve manevi tüm unsurları çalışanları ile paylaşarak sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Simge Reklam olarak temel hareket noktamız; koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir. Sektöründe lider, örnek gösterilen, reklamını müşterisinin yaptığı, güler yüzlü hizmeti esas alan, hedefi ticaret değil hizmet olan bir kurum olmaktır. Özetle değerlerimiz
• Kapımızdan giren herkes müşterimiz değil misafirimizdir.

• Amacımız ticaretten önce insani ilişkiler geliştirip dost kazanmaktır.

• Ticaret ahlakı değişmez temel ilkemizdir.

• Tek taraflı kazanç peşinde asla olmayacağız.

• İşimizi para olarak değil hizmet olarak görmekteyiz.

• Güleryüz, misafirperverlik, nezaket, kaliteli iş prensiplerinden asla taviz vermeyiz.

• Kısa vadede Silopi’nin, Uzan vadede Şırnak’ın hatta bölgenin parmakla gösterilen örnek firması olma amacımız gerçekleşene kadar durmadan, yorulmadan çalışmaya devam. “KARARLIYIZ, İNANIYORUZ VE ÇOK ÇALIŞIYORUZ BİZ **SİMGE REKLAM** OLARAK HER ALANDA ÖRNEK FİRMA OLACAĞIZ”

Simge Reklam, onlarca yıllık deneyimiyle geliştirmiş olduğu değerleriyle müşteri odaklı çalışan bir reklam ve promosyon hizmetleri firmasıdır. Değerlerimiz, deneyimlerimiz sonucunda oluşturduğumuz ilkelerdir ve başarımızın teminatıdır. Simge Reklam, kaliteli hizmet ve ürünleri siz müşterilerimize ulaştırken sadece ürüne değil sizin beklentilerinize oldukça önem verir ve her gereksiniminizi kesinlikle dikkate alır!