Simge Reklam olarak sunduğumuz hizmetlerden bir diğeri de yüksek çözünürlükte basılmış öğelerin cam yüzeyler üzerine kaplanması işlemlerinden oluşan cam kaplama hizmetidir. Mağaza ya da işletmelerinizi şık bir görünüme kavuştururken aynı zamanda firmanızın ürettiği ürenlerin ya da sunmuş olduğu hizmetlerin tanıtımını da beraberinde getirip dekore edilen kısımları bir reklam aracına dönüştürüyoruz. 

Hassas ve hata kabul etmeyen bu işlemde, teknisyenlerimiz ve çalışanlarımız oldukça deneyimli olup firma olarak kaliteden asla ödün vermemekteyiz.  Simge Reklam, bütçenize uygun fiyatları sunarken size en uygun tekniği seçmek amacıyla farklı yöntem ve teknikler kullanmaktadır.  Folyo kaplama, cam filmi kaplama, opak folyo kaplama ve one-way-vision kaplama gibi yöntemleri başarıyla uygulamakta ve sizin beklentilerinizin üstünde işçilik sunmaktayız.

Sizin talep etmiş olduğunuz hizmetleri başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmek için piyasada kullanılan en kaliteli ürünleri seçmekte ve en etkili şekilde uygulamaktayız. Ayrıca seçmiş olduğumuz malzemeler sertifikalı ürün olduğundan uzun vadede size vaat edilen ürün kalitesinde herhangi bir bozulma olduğunda gerekli çalışmaları yeniden yapıp sizi memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Simge Reklam, müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir firmadır.

Kumlama Folyo/Vinil Kaplama

Son yıllarda trendi yüksek cam kaplama ve giydirme sistemlerinin başında kumlama folio ya da vinil ile cam kaplama yöntemi oldukça popüler hala gelmiştir. Simge Reklam’ın usta ellerinde vinil ya da benzeri kamplama mataryelleri camlarınıza giydirme yapılarak ortamlarda canlılık katmaktadır.  Mağazınızın ya da sizin istediğiniz bir camın üzerine direk uygulanabilmektedir. Ayrıca kulamla folio ya da vinilin üzerine imgeler basılabilmekte ve oldukça havalı tasarımlar ortaya çıkarılabilmektedir.  Özgün tasarımlar, kelimeler, logolar ve herhangi bir grafik kolaylıkla bu malzemelerin üzerine işlenebilmektedir.

 Kumlama vinil ya da folionun diğer bir özelliği de uygulandığı cama asla zarar vermemesi ve kampanya bittiğinde ya da artık canınız sıkıldığında çıkarılabilir ve yeni bir şeyler uygulanabilir.  Bu avantajının yanı sıra kumlama folyo veya vinil halı veya mobilyalarınıza zarar veren UV ışınları kırıp süzmekte ve aynı zamanda içeriye gün ışığının girişini de engellememektedir. Genelte açık gri tonlarda gelen kumlama folyonun değişik dekoratif renklerde olanları da bulunmaktadır. Pencerelere, banyolara, aynalara, ofislerde masa ayırıcılara ve cam kapılara uygulanabilmektedir.

Kumlama Folio Cam Kaplama Silopi
Siyah Cam Filmi Kaplama Silopi

Cam Filmi Kaplama

Simge Reklam, pencere, kapı ve aynalarınıza dekoratif ya da fonksiyonel grafik seçenekleriyle cam filmi kaplama uygulamaları yapmaktadır.  Kullanmış olduğumuz malzemeler akrilik ve poly-karbon malzeme üzerinde oldukça şık durmakta ve bu şekilde de uygulama yapılabilmektedir.  Bugüne kadar yaptığımız uygulamalarla ofislerin, restoranların,  mağaza zemin ve camlarının, ticari alanların ve daha birçok mekanın yenileşmesine ve hoş bir havaya bürünmesine yardımcı olduk.  Kullanmış olduğumuz malzemelerin üzerine baskı yapılabilebilmekte ve farklı uygulama alanları için kullanılabilmektedir.  Oldukça yüksek kaliteli olmasının yanı sıra kullanıldığı alanda klas bir atmosfer oluşmasına yardımcı olmaktadır.

Cam filmi kaplama malzemesinde genellikle siyah renk tercih edilmektedir ve ışığı kesme fonksiyonuyla perde kullanmadan güneşin zararlı ışınlarından mekandaki tekstil ürünleri ya da mobilyalarınızın korumasını sağlayabilirsiniz.  Ayrıca farklı kalitede malzemelerin mevcut olmasının yanı sıra koyu, orta koyu ve açık cam filmi olmak üzere farklı opsiyonları mevcuttur.  Ev ve iş yerlerinizde, ayrıca diğer yaşam alanlarında kullanıma oldukça uygun bir bir malzemedir.  Simge Reklam cam filmini işletmeniz için seçtiğinizde gerekli tasarım çalışmalarını hazırlayıp firmanızın tanıtımını da bu şekilde yapabilmektedir.

Opak Folyo Kaplama

Simge Reklam, farklı renk seçenekleriyle opak folyo ile cam kaplama hizmetleri sunmaktadır. Yapılacak çalışma oldukça dekoratif olmasının yanı sıra malzemenin üzerine logo, yazı veya seçtiğiniz herhangi bir şekil yerleştirilebilir. Kullanılan alanlarda ne içerisi ne de dışarısı görülebilir ve bu açıdan müşterilerin kullanım özerkliği istedikleri yerlere rahatlıkla monte edilebilir. Dijital baskı imkanlarıyla farklı amaçlarla her türlü kullanılabilir özelliktedir.

Kullanım olarak mağaza ya da ofis içi bölmelerde ya da depo alanları olarak gösterilebilir. Fakat müşterilerimizin seçimleri daha farklı bir kullanım alanı olabilir. Bu yüzden Simge Reklam bu malzemeleri talep edilen her ortamda montaj yapabilmektedir. Yaptığımız tasarımlar sizin seçtiğiniz çizimler olabileceği gibi kendi veri tabanımızda bulunan tasarımlardan da örnek gösterebilir ve işletmenizi daha şık bir hale dönüştürebiliriz.

Opak Folya Kaplama Silopi
One way vision cam kaplama Silopi

One Way Vision Kaplama

İnsanları görmek ama onların sizi görmemesini mi istiyorsunuz? Özerkliğe mi ihtiyacınız var? Gün ışığını görmek ama gücünü kırmak mı istiyorsunuz? Simge Reklam size en çok tercih edilen folyo kaplama olarak bilinen one way vision kaplama sistemlerini sunmaktadır.  Kullanılan malzemenin özelliklerine ek olarak her hangi bir tasarımı malzemenin üzerine basabilmekte ve bu tip malzemeleri  birer reklam aracına dönüştürmekteyiz.  Bu malzeme hem iç mekanda hem de dış mekanlarda kullanılabilir ve kötü hava koşullarına oldukça dayanıklıdır.

Kurumsal kimlik çalışmalarında bu türden klas malzemeleri kullanmak ofislerinize ya da araçlarınıza klas bir hava katacak ve müşteri kitlenizi daha rahat etkileyebileceksiniz.  Yapmak istediğiniz reklam kampanyasına ofis binasının camlarını kitleleri etkilemek için bir promosyon aracına dönüştürebiliriz. Bu şekilde, şehirdeki insanların işletmeniz hakkında konuşmasını sağlayabilir ve daha çok reklam etkisi yaratabilirsiniz.

Simge Reklam, Silopi/Şırnak’ta sunmuş olduğu reklam ve promosyon hizmetleriyle siz müşterilerimiz her zaman en yeni teknolojileri ve tasarımları sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz cam kaplama sistemleri ile yapmak istediğiniz reklam kampanlarını yada yaşam alanlarınızı dekore etme çabalarını özgün tasarım yeteneklerimizle destekliyoruz. Bugün bizimle iletişime geçin size nasıl yardımcı olabileceğimizi tartışalım!