Onlarca yıllık  deneyimiyle Simge Reklam, Şırnak –Silopi Merkezli faaliyet gösteren reklam ve promosyon hizmet ve ürünleri sunan profesyonel, dinamik ve özgün bir firmadır.  Makine imkanlarımızın kısıtlı olduğu günlerden bugüne geldiğimiz iş geçmişimizde piyasa şartlarına uyumlu ve her koşulda müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmayı hedef edendik ve her faaliyetimize kalite yaklaşımımızı yansıttık.

Yerel olarak hizmet vermeye başaldığımız ilk günlerde edindiğimiz vizyonla müşteri portföyümüzü artırdık ve çeşitli sektörlerden resmi kurum ve özel sektör kuruluşlarına hizmet sağladık. Günümüzde ise sahip olduğumuz atölye, baskı makinaları ve diğer makinalardan oluşan imkanlarla tasarım ve uygulama olanaklarını sizlere ulaştırmaktayız. Genç ve dinamik bir kadroya sahip olmanın yanında sektörümüzle ilgili teknolojilerin takipçisi yenilikçi bir işletmeyiz ve gelişime daimi olarak önem vermekteyiz. Sahip olduğumuz bu dinamizmle, tasarım kabiliyetlerimizi yeni trendleri takip ederek geliştirmekte ve sizlere sektörünüze uygun en şık tasarımları sunmaktayız.  Basit bir plaket çalışmasından devasa bir cephe giydirme çalışmasına, LCD ekran sistem sistemlerinden ışıklı tabela sistemlerine sizlere her zaman en yeni ürünleri ve tasarım imkanlarını sunmakta ve kuruluşunuzu reklam ve promosyon imkanlarımızı seferber ederek bir adım öne taşıyıp rekabetçi koşullarda sizin rakiplerinize fark atmanızı sağlamaktayız.

Otobüs Kaplama Şırnak - Silopi

Araç Giydirme

Simge Reklam, her türlü aracınızı ya da filonuzunda bulunan her aracı mobil birer bilborda dönüştürüp ürün ve hizmet mesajınızı daha geniş kitlelere ulaştırır.

Dijital Baskı

Yeni bir ticari fuara mı hazırlanıyorsunuz? Mağazanızı yeni açtınız ve tanıtıma mı ihtiyacınız var? Okulunuzun bir çalışmasını tüm şehrin görmesini...

Tabela Sistemleri

Simge Reklam, tabela ve tabela sistemleri için aradığınız tüm ürünleri tek noktada bulabileceğiniz üretici bir firmadır. Sizin seçtiğiniz materyel...

Size hizmet ve ürünlerimizi ulaştırırken belirlediğimiz ilkelerimiz hizmet kalitemizi artırmakta ve sonuç olarak da sizin için hazırlayacağımız bir reklam ürünü ya da kampanyası aracılığı ile işletmenizin başarısını artırmaktayız. Tabela sistemleri, grafik tasarım, araç giydirme, dijital baskı, tüm display sistemleri, dış cephe, totem ve benzeri dış mekan reklam ve promosyon ürün ve hizmetleri, cam giydirme, büyük ölçekli baskı, kurumsal kimlik çalışmaları konusunda kartvizit, broşür ve katolog çalışmaları ile tanıtım amaçlı kullanılan promosyon ürünleri, cam giydirme sistemleri ve her türlü reklam ve promosyon ürünü konusunda sizlere eksiksiz hizmet vermekte tanıtım kampanyalarınızı başarı ile yürütmekteyiz.

Ürün ve hizmetlerimizi sizlere ulaştırırken ilkeli davranmakta ve bu ilkeler ışığında sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Her yeni projenin ve teslimatın kendisine has şartları olduğundan her yeni işin deneyimlerimize yeni olgular kattığını bilmekte ve bizi geliştirdiğine inanmaktayız. Bu açıdan, ticari kaygılardan ayrı olarak başarılı bir ekip ve vizyon sahibi insanlar olarak her yeni işe dikkatle ele almakta hizmet öncesi ve sonrasında projelerin bize neler getirip ne kazandırdığı konusunda istişare etmekte ve gelişime her daim önem vermekteyiz. Bu açıdan belirlediğimiz ilkelerimiz bize oldukça yardımcı olmakta ve başarı hedeflerimizin temelini daha sağlam atmaktayız.

Her yeni projede performansımızı değerlendirmekteyiz. Proje bitiminde elde edilen ticari varlıkların yanı sıra performans kriterlerine uygun olarak bir değerlendirme yapmakta ve müşteri memnuniyetini artıcı noktaları belirleyip bir sonraki teslimatta nelerin geliştirilmesi gerektiği konusunda çalışmalar yapmaktayız. Bu faaliyetlerimiz hizmet kalitesini artırmakta ve sizlere daha iyi hizmet ve kaliteli ürünler sunmamızı sağlamaktadır.

İş bitirme ve başarılarımızı kayıt ve dokumantasyona dökmekteyiz.  Orta ölçekli ya da küçük işletmelerin bir çoğu iş bitirme ve benzeri konularda sadece sözel olarak bilgi verirken biz bu çalışmalarımızı arşivlemekte ve gerektiğinde müşterilerimize referans proje ve teslimat sunabilmekteyiz. Biliyoruz ki müşteri talebine uygun daha önce bitirilmiş bir iş bizim size ne sunabileceğimizi işlerimizin vücuda gelmiş şeklini size daha iyi gösterecektir. Somut bir geçmiş sağlam bir geleceğin garantisidir.

Çalışmalarımızda etik davranmaktayız. İhale ve benzeri süreçlerde firma olarak kanun ve yönergelere uygun davranmakta ve bunlardan asla ödün vermemekteyiz. Çalışanlarımızın maaşlarını zamanında yatırmamızın yanı sıra sosyal imkanlar söz konusu olduğunda kanun ve yönergede belirtilen yükümlülüklere eksiksiz uymaktayız. Etik olmayan davranışları dışlarken etik olan her davranışı saygıyla içselleştirmekte ve bunun başarımızı , itibarımızı artıracağına inanmaktayız.

Display Sistemler

Simge Reklam, display sistemler konusunda tüm tanıtım araçlarını tek noktada bulabileceğiniz bir reklam hizmetleri ve ürünleri firmasıdır ve bugüne kadar...

Dış Mekan Promosmosyon

Simge Reklam, totem tabela sistemleri, dış cephe giydirme sistemleri, yol kenarı reklam elemanları, bilbordlar, ışıklı birlbord sistemleri, geniş çaplı dijital...

One way vision cam kaplama Silopi

Cam Giydirme

Simge Reklam olarak sunduğumuz hizmetlerden bir diğeri de yüksek çözünürlükte basılmış öğelerin cam yüzeyler üzerine kaplanması işlemlerinden oluşan cam kaplama...

Yenilikçi bir anlayışa sahibiz. Teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve sizlere hizmet sunarken gerekli olacak ekipmanlarımızın modernizasyonuna dikkat etmekte gerektiğinde ya da yeni bir teknoloji çıktığında firmamızı bu makinalarla güçlendirmekteyiz. Tasarım trendlerini takip etmekte size reklam piyasasının modasına göre hizmet ve ürün sunmaktayız.

Ekip ruhuna inanmaktayız. Simge Reklam, kuruluşu itibarıyla bir aile şirketidir. Ekibimiz çeşitli teknisyenlerden ve çalışanlardan oluşmaktadır. Çok nadiren aracı firma ya da elaman kullanmaktayız ve üstlenmiş olduğumuz işleri büyük çoğunlukla kendimiz icra etmekteyiz. Bu açıdan ekip üyelerimizin Simge Reklam organizasyonu sağlayıp başarılı hizmet sunmadaki katkılarını asla göz ardı etmemekteyiz. Sağlam bir ekip başarılı projelerin anahtarıdır.

Eğitim çalışmalarına ve gelişime önem vermekteyiz. Reklam sektörü teknoloji ve tasarım trendleri açısından oldukça hareketli bir sektördür ve her yeni yıl yeni bir teknoloji çıkması ya da tasarım trendlerinin değişmesi olasıdır. Bu açıdan teknolojik trendleri takip etmekte ve süreğen gelişimi her zaman desteklemekteyiz.

Bölgesel Stratejik Ortaklık ve Paylaşım. Faaliyet bölgemiz dışında bir proje ya da teslimat olduğunda daha önceden bölgesel bazda oluşturduğumuz dostluklarla büyüyen yapımızı güçlendirmekte ve teslimatlardaki aksaklıkların önüne geçmekteyiz. Bu açıdan Simge Reklam , daha önce hiçbir projede aksaklık yaşamamasının gururunu yaşamaktadır.

Simge Reklam, bütçenize uygun reklam ve promosyon hizmetleri sunan, teknoloji takipçisi, yeni trendlerin piyasada ilk uygulayıcısı yenilikçi bir firmadır. Her sektörün gereksinimlerini derinlemesine inceleyip sizin ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun çözümler üretmekte, pazar hedeflerimizi büyütürken işletmenizi reklam hizmetlerimizle bir adım öteye taşımaktayız.