Simge Reklam, tabela ve tabela sistemleri için aradığınız tüm ürünleri tek noktada bulabileceğiniz üretici bir firmadır.  Sizin seçtiğiniz materyel ve sistem özelliklerine ve mağazanızda ya işletmenizde yapacağımız ön çalışmanın ardından grafik ve tasarımları itina ile hazırlamakta, sizlere kaliteli  levha ürünleri ve montaj hizmetleri sunmaktayız.

  Kullandığımız teknolojiler arasında LCD, LED veya dijital gösterim cihazlarının yanı sıra geleneksel levha sistemleri ya da ışıklandırılmış levha sistemlerini kaliteli bir şekilde sizin kurumsal kimliğinize göre hazırlayıp montaj yapmaktayız. Müşteri portföyümüzde kamu sektörü ve kamu alanları,  ulaşım, spor kompleksleri, alışveriş merkezleri, restoran, özel şirketlerler, marketler ve daha bir çok sektörden kuruluşlar bulunmaktadır.  Uygulamalarımız hem iç mekan hem de dış mekan açısından uygun olmasının yanında uzun süre bakım giderleri açısından düşük maliyetli maliyetli ekipman seçenekleri sunmakta ve sizin bütçenize en uygun seçenekleri üretmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak teknoloji merkezli çalışmalarımızla reklam gereksinimlerinizi en iyi şekilde gidermekte yetkin ve deneyimli bir firmayız.  Yaptığımız uygulamalarda reklam ve tanıtım çalışmalarında bilimsel teknikleri kullanmakta müşterilerinizi etkileyecek veya işletmenizin yanından geçen insanların zihinlerinde mağazanızın imgesini mükemmel bir şekilde bırakacak çalışmalar yürütmekteyiz.  Yapılan bir araştırmaya göre mağaza ya da işletmelerin bina ya da tesislerine takılan levhalarda kullanılan malzeme ya da grafiklerin müşterileri etkilemekte ya da müşteri sayısını artırma da büyük önemi olduğu gösterilmektedir.

Yapılan diğer bir araştırmada ise yukarıda söylenilen sebeblerden mağaza ya da alışveriş merkezi sahipleri grafik ve levhalarda uygulanan yaratıcılığa dikkat etmekteler ve seçtikleri tasarım basit ya da pahalı olsun müşteri kitlelerini etkilemekte bu ürünleri yeni trendlere uygun şekilde kullanmaktalar. Bu noktada Simge Reklam, sizin adınıza yeni trendleri takip etmekte ve size en iyi levha tasarımlarını sunmaktadır.

Seçtiğiniz her ne olursa olsun, levhalarınızın nasıl tasarlandığı ve sosyolojik trendlere uygunluk oldukça önemlidir ve işletmenizin yeni müşteriler edinmesinde büyük öneme sahiptirler.

 

Braket Sistemleri

Simge Reklam,  klasik, modern, geleneksel , borudan ya da profilden imal ve ferforje askılı olmak üzere birçok braket sistemi sunmaktadır.  Mağaza ya da işletme binanızın mimari yapısına uygun olarak hazırlayacağımız braket tabela sistemleri ile işletmenizin ismini caddeden geçen kalabalığın görüş açısını dikkate alarak insanların üstüne asacak ve daha çok insanın dikkatini mağazanıza çekeceğiz.  Simge Reklam, kendi sahip olduğu imkanlarla hazırlamış olduğu tasarım opsiyonlarıyla atölyemizde sizin beklentilerinize göre imal etmekte braket tabel konusunda şehirlerde ve toplumsal ortamlarda farklı ve özgün çalışmalar ortaya koymaktayız.

Simge Reklam, yaptığı çalışmalarda mağazanızın bulunduğu caddedeki onlarca işletme arasında sizin mağazanız  yüzlerce metre ileriden bile fark edilebilecek şekilde tasarım yapmaktadır ve müşterilerinizin sosyolojisini yani hissettiklerini dikkate alıp bu öğeleri yapılan tasarıma, atölye çalışmalarına ve sonuç olarak da montaj çalışmalarına aktarmaktadır. Bu açıdan biz bir tabelayı hazırlayıp yaparken sadece iş yapmak için değil sizin amacınıza hizmet edecek şekilde çalışma yürütmekteyiz.

Alüminyum Tabela Sistemleri

Son yıllarda sektörlerde tabela konusunda yeni trendler ortaya çıkmış bunun sonucunda da günümüz tabelaları tamamen değişmiştir. İnsanoğlunun modernleşme çabası diğer taraftan mağazaların müşterilerini daha fazla etkileme çabasının bunda büyük etkisi olmuştur. Simge Reklam, bu açıdan sunduğu tabela sistemleriyle her sektörden müşterinin beklentilerini karşılamış başarılı çalışmalar ortaya koymuştur.  Etkileyici ve yaratıcı çalışmalar yapmak için oldukça deneyimli olmak ve bunun yanı sıra hem müşteri beklentilerini dikkate almak hem de bunu tasarım ve montaja aktarmak oldukça önemlidir. Bu açıdan Simge Reklam, size kaliteli çalışmalar sunmaktadır.

Sunduğumuz Alüminyum Tabela sistemleri arasında geleneksel, modern ve düz tasarım olmak üzere üç çeşit tasarım kullanmaktayız. Kullanım yerine göre montaj imkanları sunmakta montaj yapmadan portatif olarak da kullanılabilecek sistemlerimizde mevcuttur. Bunlara ek olarak en son teknolojileri kullanarak yüksek çözünürlükte tasarlayıp bastığımız yazı, resim ya da logolarınızı alimünyum tabela üzerine yerleştirebilmekte ve size dayanıklı bir tanıtım aracı sunmaktayız.

Simge Reklam, en modern ve en şık tasarımların adresi olarak sizlere Braket Tabela Sistemleri, Alüminyum Tabela Sistemleri, Işıklı Tabela Sistemleri, Yönlendiriciler ve İşaretler olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Hazırlamış olduğumuz çalışmalar kendi tasarımımız olup sizin ve müşterilerinizin beklentilerini dikkate alarak hizmet vermekteyiz.

Işıklı Vinil Tabela

Vinil branda üzerine sizin beklentilerinize uygun şekilde hazırladığımız tasarımları basmaktayız. Malzeme esasına bakılırsa pvc bazlı mürekkep tutabilen bir brandanın üzerine iç mekan ve dış mekan koşullarına dayanıklıdır. Bunun yanı sıra kullanmış olduğumuz tasarımlarda da  tabelanın konulacağı yerin ya da mekanın koşullarına ve hatta mevsimsel hava koşullarına bile dikkat etmekte seçtğimiz malzemeleri buna göre belirlemekteyiz. Bu açıda size sağladığımız ürünlerin uzun vadeli olarak reklam amaçlarınıza hizmet etmesini sağlamaktayız.  Maliyetler açısından vinil diğer malzemelere göre daha az maliyetli olduğundan genelde müşterilerimiz tarafından daha çok tercih edilen kaliteli bir malzemedir. 

Yapmış olduğumuz ışıklı vinil tabela sistemlerinde kullanılan ışıklandırmanın vereceği sıcaklık, elektriksel aksam ve dış mekana monte edilecekse elektriğe karşı koruma gibi durumlara dikkat etmekteyiz. Amacımız zaten reklam olduğundan ışık geçirgenliği yüksek malzemeleri kullanmakta mağazanızın her açıdan görünürlülüğünü artırıcı çalışmalar yürütmekteyiz.  Yaptığımız ince işçilikte her türlü ayrıntıya dikkate ederek en son yapılan köşebent dönme işleminde dahi estetiğe dikkat etmekte itibarınızı zedeleyecek operasyonlardan kesinlik kaçınmaktayız.

 

LED Tabela

Simge Reklam, led tabela sistemleri konusunda müşterilerine farklı çeşitlerde ürün sunmakta, tasarlamakta ve montaj çalışmaları gerçekleştirmektedir.  Mağaza ya da işletmenizin tabela görünümüne biraz teknoloji ve usta ellerden çıkmış bir tasarım katmak istediğinizde Simge Reklam’a geldiğinizde sizin yapacağımız modern ve teknolojik reklam çalışması konusunda ücretsiz danışmanlık vermekte ve sizi öncelikle reklam kampanyanızda kullanacağız çalışma konusunda bilgilendirmekteyiz. Sonrasında sizin seçeceğiniz opsiyona göre öncelikle işletmenizde keşif yapmakta daha sonrasında müşterilerinizi en iyi etkileyecek noktayı belirledikten sonra gerekli tasarım çalışmalarını gerçekleştirdikten sonra ilgili montajı yapıp deneme sürecinden sonra teslimat yapmaktayız.

LED Tabela sistemleri, kayan yazı, tarih, sıcaklık veya o gün kampanyaya koyacağınız bir ürün detayı gibi ifadeleri yayınlamakta ve müşterilerinizin ilgisini kolaylıkla yakalayabileceğiniz bir sistemdir. Bunun yanı sıra bir döviz bürosu ya da bankada da çeşitli grafik ya da rakamların yayınlanması müşterilerinizin bilgilenmesinde oldukça etkili olacaktır.  Ayrıca tabela sistemine istediğiniz bir animasyon yerleştirileceği gibi yazı karakterileri de sizin istediğiniz şekilde değiştirilebilir niteliktedir. Sadece bi USB flash bellek aracılığı ile yönetimi kolay olan bu sistemle daha fazla insanın ilgisini çekebilirsiniz. Simge Reklam’a bugün uğrayın sizi tüm detaylar konusunda bilgilendirelim.