You are currently viewing Tabela- İpekyolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü

Simge Reklam olarak, İpekyolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü için hazırladığımız tabela tasarımıyla, kurumun güvenilir, modern ve yenilikçi kimliğini yansıttık. Tabelamızda kullanılan renkler ve fontlar, kurumun resmi logosuyla uyumlu olacak şekilde özenle seçildi. Tabelanın genişliği ve yüksekliği, bölgede bulunan diğer tabelaların boyutlarına göre ölçülendirildi.

Tabela üretimi aşamasında, kaliteli malzeme seçimi ve detaylı işçilik ile tabela dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanım sağlandı. Tabelanın ön yüzeyi, güneş ışınlarına ve hava koşullarına karşı dayanıklı bir şekilde üretildi.

Tasarım aşamasında, kurumun hedef kitlesine hitap etmek için basit ve anlaşılır bir dil kullanarak, kurumun faaliyet alanı hakkında bilgi verildi. Tabelanın konumuna uygun şekilde, okunabilirliği arttırmak için büyük harfler kullanıldı.

Sonuç olarak, Simge Reklam olarak İpekyolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü için hazırladığımız tabela, kurumun imajını en iyi şekilde yansıtmak üzere tasarlanmıştır. Tabela, kaliteli malzeme kullanımı ve detaylı işçilik ile uzun yıllar boyunca kullanılabilirliğini koruyacaktır.